Ryngrafy takie jak kiedyś

Któż z nas nie chciałby być zapamiętany na długie pokolenia jako osoba, która zapoczątkowała piękną tradycję? Jako ktoś o wspaniałym wyczuciu estetycznym czy klasycznej elegancji?
Tak bowiem widzą nas inni w pamiątkach, które ofiarowujemy.

Nie zastanawiamy się, jak długo mają przetrwać i o czym przypominać, ich rola kończy się w momencie pierwszego wrażenia prezentu. Potem często zalegają w szufladach, odkrywa.my je na nowo po latach piękne czy szpetne przypominają nam o bliskich. Trzecie życie pamiątek zaczyna się w następnym pokoleniu, kiedy mają już swoją historię rodzinną, przywracają wspomnienia. Piękne dedykacje, daty, miejsca, wszystko by pamiętać.

Ryngraf z szarfą Matką Boską i Orłem

Przez lata zauważyłam, z jakim namaszczeniem są grawerowane kolejne dedykacje, często słyszę; „Och, ta pamiątka jest w naszej rodzinie od pokoleń, teraz chcemy przekazać ją najmłodszym”. I tak wartość emocjonalna przedmiotu daje nam poczucie kontynuacji, trwania, przekazywania wręcz dziedziczenia tego, w co wierzymy i co budujemy każdego dnia. Nie ulegajmy modom, by pamiątki te najcenniejsze, nie były tylko bezdusznym aniołkiem, lecz tarczą wartości.

Tworzymy nasze ryngrafy metodą rzemieślniczą, wykańczamy ręcznie, gwarantujemy najwyższą jakość. To nasza rodzinna tradycja od pokoleń. I choć historia ryngrafu w Polsce sięga setek lat, dziś są nadal jak najbardziej odpowiednim prezentem, pamiątką różnych uroczystości. Nasze ryngrafy wyróżniają się wagą (od 15-44gram srebra) próba 0,925, wymiary od 4cm x 5cm do 5,5cm x 6cm. Możliwość zamówienia dedykacji na odwrocie. Pudełko bordowe welurowe, możliwość zamówienia pudełka drewnianego lakierowanego.

Oddaję w państwa ręce ryngrafy takie jak kiedyś. Piękny prezent na pokolenia. Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii. Nasze ryngrafy znajdą Państwo także w serwisie Allegro.pl.