Ryngrafy

Pragniesz podarować bliskiej osobie coś specjalnego, a może masz dosyć tandetnych i nic nieznaczących pamiątek? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dla których upominek to nie przedmiot pozbawiony jakiejkolwiek symboliki, ale coś, co ma większe znaczenie, tworzymy wysokiej jakości srebrne ryngrafy. Są to tarcze, na których widnieje wizerunek Matki Boskiej Ostrobramskiej lub Matki Boskiej Częstochowskiej.

Ryngrafy okolicznościowe

Oferowane przez nas ryngrafy z Matką Boską stanowią odpowiedni prezent na urodziny czy jubileusz, są również piękną pamiątką, którą można podarować dziecku na Chrzest oraz Pierwszą Komunię Świętą. Ponadto ryngraf okolicznościowy sprawdzi się również jako upominek z okazji ślubu, bierzmowania czy budowy nowego domu. Taki prezent może stać się rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie, która pozwoli zachować rodzime tradycje. Ryngraf symbolizuje także naszą wiarę i to, jak wielkie znaczenia ma dla nas religia. Tworząc patriotyczne ryngrafy, pragniemy przywrócić pamięć o tradycji polskiego rzemiosła.

Ryngrafy z Orłem i Matką Boską

Przygotowaliśmy bogatą ofertę, wśród której znajdują się ryngrafy o różnej wielkości – zarówno mniejsze, jak i większe. Proponujemy ryngrafy patriotyczne, np. z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej czy ryngraf z orłem na 100-lecie odzyskania niepodległości. Polecamy ryngraf rycerski z wizerunkiem Matki Boskiej Ostrobramskiej, a także ryngraf z liściem akantu czy z orłem piastowskim. Wszystkie z nich charakteryzują się wysoką jakością oraz starannym wykonaniem z zachowaniem wszelkich detali. Ryngraf możesz nosić przy sobie lub potraktować go jako cenną pamiątkę i umieścić na honorowym miejscu w Twoim domu.

Ryngraf polski

Nasze ryngrafy tworzone są metodą rzemieślniczą, co gwarantuje ich najwyższą klasę. Stanowią powrót do tradycji, ale wciąż są znaczącym i symbolicznym upominkiem. Rynek zalewają tanie oraz pozbawione głębszego przesłania przedmioty, dlatego pragniemy oddać w ręce naszych Klientów wyjątkowe ryngrafy okolicznościowe.

W czasie zbliżających się wielkich rocznic historycznych proponujemy państwu ryngrafy okolicznościowe przygotowane specjalnie na uroczystości obchodzone w jubileuszowym roku. Z doświadczenia wiemy, że takie ryngrafy podkreślają wyjątkowy rok Chrztu Świętego lub Komunii, ale również są chętnie wręczanymi pamiątkami.

Ryngraf Bitwa Warszawska
Ryngraf 966-2016  1050-lecie chrztu Polski, ryngraf 1918-2018 100-lecie Odzyskania Niepodległości. Za ten ryngraf otrzymaliśmy Złoty Medal na Międzynarodowych Targach SakroExpo 2017. Ryngraf 1920-2020 100-lecie zwycięskiej Bitwy Warszawskiej, który przedstawiamy w tym roku, mamy nadzieję, że również zyska państwa uznanie.